Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak uruchomić MH na cliencie serwera XenoXmt2 (Pawemol13)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Mam problem gdyż po aktualizacji clienta na 2010r na serwerze XenoXmt2 (Pawemol13) nie mogę używać już MH.

Wcześniej nie było żadnych problemów gdy odpalałem przez spolszczenie a teraz gdy jest launcher spolszczenie nie działa i MH też.

Co mam zrobić aby znów zaczął działać?

 

Proszę o pomoc!

1357814323.png
Opublikowano

UppsiK, ja próbowałem przed chwilą wgrać kamer moda do tego serwera. Client łączy się z serwerem, ale to nic nie daje, bo grafika jest zrąbana :

 

43534523.png

 

Wiesz może jak to naprawić ? Dodam, że ten ich client ma nowe itemy powgrywane.

 

 

Obecnie po trochu piszę cheata do soldat :

przechwytywaniesb.png

Opublikowano

UppsiK, ja próbowałem przed chwilą wgrać kamer moda do tego serwera. Client łączy się z serwerem, ale to nic nie daje, bo grafika jest zrąbana :

 

43534523.png

 

Wiesz może jak to naprawić ? Dodam, że ten ich client ma nowe itemy powgrywane.

 

 

 

 

Miałem to samo!

Może ktoś pomoże?

1357814323.png
Opublikowano

Naprawde nikt nie spotkał się z takim problemem ?

 

Może jednak macie jakąś radę, aby to naprawić ?

 

 

Obecnie po trochu piszę cheata do soldat :

przechwytywaniesb.png

Opublikowano (edytowane)

Mam tez probklem zaden hack nie dziala na tym servie cos

tylko nie ma na tym servie w pack plików PC1 i PC2 moze ktos pomoze

Edytowane przez siwyma
Opublikowano

Refresh~~

 

 

 

 

Najbardziej zależy mi na moblocku, jeżeli ktoś by miał działającego na ten serwer to proszę o download :*

 

 

Obecnie po trochu piszę cheata do soldat :

przechwytywaniesb.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Server teraz stoi na SF 2010, więc żadne hacki nie będą działać, a co do moda to granie na nim jest zabronione oraz karane stałą blokadą konta.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...